Specjalista ds. Marketingu

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 500,00 - 5 800,00 zł
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.14

Opis stanowiska

specjalista Kutno, pracownik biurowy Kutno

  • tworzenie angażujących treści B2B (w tym newslettery, wideo, foto, artykuły, posty)
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w celu realizacji materiałów reklamowych
  • tworzenie grafik (np. prezentacji i broszur) zgodnie z założeniami danego projektu
  • zarządzanie i bieżące prowadzenie firmowych kanałów społecznościowych
  • prowadzenie komunikacji, budowanie zaangażowania oraz pozytywnych relacji z klientami i obserwatorami za pomocą FreshMaila
  • zamieszczanie treści i grafik na stronach internetowych
  • stały monitoring obecności oraz budowanie zasięgu marki w internecie
  • budowanie relacji z mediami i tworzenie informacji prasowych
  • współorganizacja wydarzeń branżowych (targów, szkoleń, konferencji)
  • rozwój
    nowych projektów w stowarzyszeniu poprzez aktywne podejście do
    współpracy z obecnymi Klientami, a także angażowanie nowych Klientów
Wymagania

minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
wyższego wykształcenia (preferowany: Marketing)
zdolności graficznych i poczucia estetyki
„lekkiego pióra” i doświadczenia w pisaniu atrakcyjnych tekstów i komunikatów
znajomości narzędzi e-marketingu
kreatywności, dokładności, operatywności
komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
nastawienia na realizację wyznaczonych celów
dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
znajomości jęz. angielskiego (min. poziom B2)
Oferujemy

pracę w klimatyzowanym biurze
pracę w małym profesjonalnym zespole, z którym współpraca to sama przyjemność
możliwość wpływu na rozwój organizacji i współpracy przy różnorodnych projektach
współprace z liderami branży w segmencie B2B
dostęp do wiedzy o branży nieruchomości handlowych
udział w szkoleniach, Gali i targach oraz wydarzeniach patronackich
kontakty z międzynarodowymi partnerami
niezbędne narzędzia pracy oraz pyszną kawę :)
stałe godziny pracy
umowę dostosowaną do potrzeb
wynagrodzenie rynkowe, adekwatne do kompetencji i wypłacane na czas

Ważne do: 2020.01.14, wyświetleń: 167

nr ogłoszenia: 343